Jdi na obsah Jdi na menu
 


vtipy ostatní

Víte, proč nemůžou blondýnky jíst okurky? ........protože nestrčí hlavu do sklenice..

Takhle jsou na ostrově Rus, Američan a Čech obklíčí je lidožrouti a povídají ať si donesou ovoce, že jim je narvou do zadku a kdo zařve tak ho sežerou. Přijde Američan a nese si pomeranč jeden z lidojedů mu to do zadku rve a Američan zařve ááááááá!!!! Lidojedi ho sežerou a jde na řadu Čech, nese si citron a jeden z lidojedů to rve do zadku a Čech se směje. Lidojed se zeptal "Proč se směješ?  mělo by to bolet."
Čech říká " Rus si nese meloun." :-)

 Sedí dvě blondýnky v kavárně a ta jedna se ptá: "Tak co? Jak si složila řidičák?"
Druhá blondýnka smutně odpoví: "Ne, vyhodili mě."
"Vážně? Ale proč?"
"No, protože před kruhovým objezdem bylo na značce napsáno 30, tak jsem ho 30× objela!"
První blondýnka na to: "A nepřepočítala ses?"

Dvě blondýnky jdou do lesa pro vánoční stromeček. Po dvou hodinách hledání se jedna zeptá té druhé:
"Tak co?"
"Ále, nikde nic."
"Víš co? Tak vezmeme nějaký bez ozdob."

Stojí dvě blondýnky na peronu a jedna se ptá: „Pane výpravčí, doveze mě tenhle vlak do Prahy?”
„Ne,” zklame ji výpravčí. „Ten vás tam rozhodně nedoveze.”
Zezadu se vynoří druhá blondýnka: „A mě jo?”

Jde takhle vecer blondyna po chodníku a na lampě uvidí inzerát:
"Prodáme
byt 3+1, prosíme zájemce, aby jen zaklepali."
Najednou jde okolo policajt a ptá se blondynky klepající na lampu.
"Copak to děláte?"
Blondynka: Ále, visí tu inzerát a tak zkouším, jestli mi otevřou.
Policajt se podívá nahoru na lampu a říká:
"Ale svítěj, takže by měli být doma."

Vystoupí dvě blondýnky z auta a zabouchnou si vevnitř klíč. Jedna se zkouší dostat dovnitř pilníkem a druhá rukama. Vtom začne hřmít a jedna říká: "Ježiši Jano, začíná pršet a my jsme nezatáhly střechu!"

NASA uspořádá výběrový konkurz, kdo by mohl letět do vesmíru: vyberou blondýnu a prase. Před odletem jim dají obálky s instrukcemi a vyšlou je do Vesmíru.. Když prase otvírá obálku, blondýna mu kouká přes rameno, po otevření se na prase vyvalí arch papíru s informacemi jak obsluhovat cely raketoplán. A blondýna se zděsí, když tam má prase todle, co tam budu mít já? S třesoucíma se rukama otvírá obálku, z ní vyndá papírek s nápisem: "KRM PRASE A HLAVNĚ NA NIC NESAHEJ!"

Víte kolik blonýnek je třeba aby uvařili jednu čokoládu? ....... 100. Jedna míchá a 99 loupe lentilky.

Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Výtahem jede blondýnka a bruneta. Najednou se výtah mezi patry zasekne a tak blondýnka začne křičet: "Pomóóóóc!" Bruneta povídá: "Aby nás někdo slyšel, tak musíme křičet spolu.." A tak blondýnka začne křičet: "Spoluuuuuuuuu!"

Blondýna s brunetou jdou na ryby. Po dlouhé době chytnou rybu a bruneta se ptá: "Jak ji zabijeme?" Blondýna odpoví: "Utopíme ji."

Víte, proč měla blondýnka radost, když dokončila puzzle za 11 měsíců? .............Protože na krabici bylo napsáno 2 až 4 roky

Proč nemůžou blondýnky dělat dvojité dávky podle receptu? ............. Trouba se nedá rozpálit na 500 stupňů.

 Ptá se blondýna kolegyně: "Co je to prosím tě za divnou nádobu jak zni nalíváš kafe." "To je termoska." "Joo termoska a k čemu slouží ta termoska." "No to máš tak, když do ni dáš horky, zůstane to dlouho horký a když studený, tak dlouho studený." "No teda, hned si taky jednu koupím." Bloncka ihned zakoupí v nejbližších domácích potřebách termosku a maže zpátky do práce. Cestou potká stejně blonďatou kamarádku a ta se jí ptá: "Co to neseš?" "Ale termosku." "Na co to je?" "To nevíš, jo? No přece, když do toho dáš teplý nebo studený tak to dlouho udrží stejnou teplotu." "A co v tom máš?" "Horký kafe a nanuka!"

Jde blondýnka k zubařovi a poslouchá walkmana. Když se už usadila v křesle (zubařském), říká jí zubař: - Ty sluchátka si za každou cenu musíte dát dolů. - Ale já je nemůžu dát dolů. - Mě to nezajímá, ale dáte si je dolů. - Nedám si je dolů! - Ale já potom nemůžu pracovat! řekl zubař a dal jí sluchátka dolů. Blondýnka byla za 5 minut mrtvá. Zubař si nasadí walkmana a poslouchá: "Nadechnout, vydechnout, nadechnout, vydechnout .... ".

Jede cestář a za ním blondýnka na semafóru blondýnka vystoupí z auta a řiká: "Já jsem Zuzka a strácíte náklad." Muž na to nereáguje a jede dál na dalším semafóru zase blondýnka říká: "Já jsem Zuzka a strácíte náklad." Muž na to nereáguje a jede dál na dalším semafóru blondýnka povídá: "Já jsem Zuska a strácíte náklad." Muž odpoví: "Já jsem Karel je zima a sypu."

 Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Jaká jsou oblíbená zvířata blondýnek? .......................- Polární liška kolem krku, - norek na kůži, - jaguár v garáži, - tygr v posteli - a vůl na služební cestě!

Rozčarování blondýny: "Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem MUŽI a byl tam jen záchod

Víte kolik blonýnek je třeba aby uvařili jednu čokoládu? ....... 100. Jedna míchá a 99 loupe lentilky.

Přihlásily se tři ženské do soutěže - plavání stylem prsa přes kanál La Manche. Vyhrála brunetka, pár minut po ní dorazila zrzka a asi za hodinu totálně vyčerpaná blondýnka. Když ji zabalili do dek a nalili do ní pár loků kávy, vzpamatovala se a povídá: "Nechci si stěžovat, ale mám pocit, že ty zbylé dvě soutěžící používaly ruce!"

Tři blondýnky zůstanou samy na ostrově. Neví, co si počít, a tak tam tak sedí a sedí. V tom se jim zjeví víla a říká, že každé splní jedno přání. Tak první blondýnka říká, že by chtěla být chytřejší, aby se odtamtud nějak dostala. Rázem jí ztmavnou vlasy, je z ní brunetka a ta neváhá, vrhne se do vody a z ostrova odplave. Druhá blondýnka si přeje být chytřejší, než ta první. Stane se z ní černovláska, ta najde pár ostrých škeblí a s jejich pomocí nařeže rákos a vyrobí si člun, na kterém odpluje. Třetí chce být ještě chytřejší, než druhá. Najednou se z ní stane muž a odejde po mostě.

Přijde blondýna do Emailového centra a chce poslat matce zprávu. Zaměstnanec toho centra jí sdělí, že to stojí 3.000 a ona na to, že tolik peněz s sebou nemá, ale že je ochotná udělat vše, jen aby mohla matce poslat zprávu. Muž zvedne obočí a řekne "Všechno?!" Ona na to "Ano, ano". "No, tak pojďte se mnou", říká jí a jde směrem k další kanceláři. Blondýna jde vzorně za ním. "Pojďte dál", říká ji a zavírá při tom dveře. Pak nařídí, aby si klekla..., ona to vzorně udělá .. otevřela jeho poklopec a vyndala ho, to taky udělala, chytne jeho penis do obou rukou a čeká. Muž zavírá oči a říká ji, "No, prosím, pokračujte", ona přibližuje pomalu ústa k jeho penisu a říká tise ... "Ahoj mami, slyšíš mě?"

Víte proč jsou blondýnky dobré spolujezdkyně? Můžete parkovat i na místech pro postižené.

Přijde blondýnka do rakouského supermarketu a říká: "Chtěla bych dvě tužkové baterky." Prodavačka nechápavě odpovídá: "Wie bitte?" No a blondýnka na to: "Nabité, ty krávo!!!"

Proč blondýna nedokáže napsat číslo 11? Protože neví, kterou jedničku napsat první.

 Blondýnka u zkoušek v autoškole. "Co byste dělala, kdyby vám za jízdy upadlo kolo?" "Přidala bych a dohonila ho!"

Kdy má blondýnka prázdné ruce? . . Když vezme rozum do hrsti.

Blondýnka se koupe a volá na kolegyni: "Přines mi šampon!" "Vždyť jich máš v koupelně spoustu." "Ale na všech je napsáno NA SUCHÉ VLASY a já jsem si je už namočila."

Blondýnka pročítá televizní program a najednou si hlasitě prdne. "Ale no tak!" nelibě ji okřikne maminka. "Já za to nemůžu," brání se blondýnka. "Píše se tady: Uvolněte se, prosím!"

Jednou se manžel vrátí domů a najde svoji blonďatou ženu sedící v kuchyni u stolu s hlavou dlaních v slzách. Když se ptá, co se děje, blondýnka říká: "Upustila jsem kostky ledu na podlahu, tak jsem je vzala, opláchla teplou vodou a teď je nemůžu najít!"

Blondýnka přijde do prodejny hudebních nástrojů a rozhlíží se. Po chvíli přijde k prodavačce a říká: "Prosila bych tu červenou trubku a tu bílou harmoniku." Prodavačka se na ní podívá a odpoví: "Dobře, ten hasící přístroj ti dám, ale nemysli si, že kvůli tobě odmontuji i radiátor."

V parku uprostřed města pracují dvě blonďýny. Jedna vždy vyhloubí jámu a druhá, která jde za ní, ji zase vykopanou hlínou zaplní. Pracují tak s vervou celý den bez odpočinku, jedna vykopává díry, druhá je zase zahazuje. Jednomu kolemjdoucímu to nedá a po chvíli se jich zeptá: "Oceňuji vaši píli, slečny, ale byli byste tak laskavé a vysvětlili mi, jaký smysl vaše práce má? Vy vykopete jámu a váše kolegyně ji zase hlínou zahází." Ta první se zastaví, utře pot z čela a povídá: "Víte, normálně pracujeme ve třech, jenže kolegyně, která do těch jam sází stromky, je dneska nemocná."

Potká policista blondýnku se psem a přísně ji kárá: "Slečno, jaktože ten pes nemá košík?!" Blondýna v klidu odvětí: "Ale my nejdeme nakupovat!"

 Blondýnka volá na policii: "Prosím vás, honem přijeďte. Někdo mi z auta ukradl volant, řadící páku a tachometr!!!" Policajti odpoví: "Dobře, už tam jedem." Za chvilku zase volá blondýnka: "Už nemusíte jezdit, já jsem omylem seděla na zadním sedadle!"

Proč si večer dává blondýnka k posteli plnou a prázdnou skleničku? . . To kdyby v noci dostala a nebo nedostala žízeň.

Proč blondýnky nemohou hrát po síti? . . Protože se bojí pavouků.

Blondýnka stojí u brány parku a čte si tabulku VSTUP JEN SE PSEM NA VODÍTKU. Zamyslí se a pak přemýšlí: "Nějaký špagát bych našla, ale kde seženu psa?"

Blondýnka je v muzeu a rozhlíží se kolem sebe, až narazí do stolku s vázou. Váza spadne ze stolu a rozbije se na kusy. Hned je na místě rozzuřený hlídač a řve na blondýnku: "Ženská jedna nešťastná, ta váza byla z 15.století!"
Blondýnka se chytne za srdce a oddychne si: "Uf, já se bála, že byla nová!"

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

posledný vtip

(ivan, 21. 9. 2018 19:17)

Ten predposledný vtip nieje ani vtip. :D vstup len so psom na vodítku.. to dáva zmysel, že tam môžeš ísť len so psom. skôr tam mala byť veta vstup so psom len na vodítku ;)

 

 

PortrétPoslední fotografie


Archiv

Kalendář
<< říjen >>
<< 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  


Statistiky

Online: 1
Celkem: 188133
Měsíc: 2977
Den: 68